Λίμνη Νευρόπολη

Overall Results 10k

 

Place

Bib

Name

YoB

Gender

AG

5k

ChipTime

GunTime

Pace

Club

10k                                                                                                                                                                                                                                                               

1.

120

ΖΉΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1978

M

Α40-49

39:48

58:37

58:39

5:51

Α.Κ.Ο.Λ.

2.

121

ΖΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1973

M

Α40-49

40:32

1:00:05

1:00:07

6:00

 

3.

127

ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1991

M

Α30-39

44:04

1:04:39

1:04:44

6:28

 

4.

163

ΝΤΑΛΙΆΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

1973

M

Α40-49

43:26

1:05:24

1:05:26

6:32

BRT-KPN PATRAS

5.

184

ΣΥΝΟΔΙΝΌΣ ΑΝΤΏΝΗΣ

1976

M

Α40-49

46:20

1:08:00

1:08:03

6:48

 

6.

214

ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

1981

M

Α40-49

44:25

1:08:39

1:08:47

6:52

ΜΑΚΡΑΚΟΜΗ

7.

199

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1977

M

Α40-49

46:55

1:08:55

1:08:58

6:53

Αθηνοδωρος Αιγιευς

8.

159

ΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

1979

M

Α40-49

46:06

1:11:15

1:11:17

7:07

 

9.

160

ΜΠΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1982

M

Α40-49

46:35

1:11:27

1:11:31

7:09

 

10.

135

ΚΟΎΤΣΙΚΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ

1981

M

Α40-49

48:29

1:11:36

1:11:39

7:09

My athlete chozen team

11.

209

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ

1991

M

Α30-39

49:11

1:12:10

1:12:18

7:13

AGRIAMELISSA.GR

12.

157

ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1979

M

Α40-49

49:40

1:12:22

1:12:24

7:14

Skordo Team

13.

207

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

1967

M

Α50-59

49:58

1:12:38

1:12:43

7:16

Βοιωτοί Ημεροδρόμοι

14.

210

ΤΣΙΩΛΗ ΒΑΓΙΑ

1973

F

Γ35-49

50:40

1:13:16

1:13:18

7:19

ΑΚΟΛ- ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ

15.

122

ΘΆΝΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ

1971

M

Α50-59

49:31

1:16:03

1:16:07

7:36

L-crew

16.

154

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1987

M

Α30-39

52:42

1:16:06

1:16:12

7:37

 

17.

113

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1965

M

Α50-59

52:04

1:16:09

1:16:13

7:37

ΤΡΑΧΙΝΑ/ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

18.

169

ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1983

M

Α30-39

51:39

1:16:11

1:16:13

7:37

ΕΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

19.

195

ΧΟΡΜΌΒΑΣ ΑΝΤΏΝΗΣ

1992

M

Α30-39

51:10

1:16:45

1:16:54

7:41

 

20.

202

ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1977

M

Α40-49

52:43

1:18:03

1:18:05

7:48

ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ

21.

206

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

1987

M

Α30-39

52:32

1:18:34

1:18:41

7:52

 

22.

321

ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1981

M

Α40-49

52:57

1:20:09

1:20:12

8:01

Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ

23.

188

ΤΖΑΦΕΡΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ

1977

M

Α40-49

50:53

1:21:35

1:21:37

8:09

 

24.

141

ΛΕΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2008

M

Α<29

52:01

1:22:00

1:22:03

8:12

 

25.

131

ΚΟΝΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1975

M

Α40-49

54:28

1:22:13

1:22:18

8:13

ADONIS RUNNING TEAM

26.

146

ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ

1981

M

Α40-49

52:34

1:22:20

1:22:23

8:14

RUNNTRAIL.GR / BALIOTIS NATURE TRAIL

27.

170

ΡΑΠΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1980

F

Γ35-49

54:45

1:23:02

1:23:04

8:18

 

28.

205

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1985

M

Α30-39

56:25

1:24:17

1:24:22

8:26

ACMON GROUP

29.

151

ΜΗΤΣΙΟΥ ΤΖΈΝΗ

1968

F

Γ50+

57:15

1:24:24

1:24:30

8:26

Βοιωτοί Ημεροδρόμοι

30.

189

ΤΣΙΆΦΑΣ ΝΊΚΟΣ

1948

M

Α60+

57:08

1:24:48

1:24:53

8:29

Λιλαία

31.

143

ΛΕΦΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1960

M

Α60+

57:08

1:24:48

1:24:54

8:29

Αμφίκλεια

32.

158

ΜΠΕΗΣ ΝΙΚΟΣ

1965

M

Α50-59

58:29

1:24:44

1:24:54

8:29

Α. Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

33.

132

ΚΌΝΤΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1985

M

Α30-39

59:11

1:26:23

1:26:32

8:39

 

34.

153

ΜΟΙΡΑΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1993

M

Α<29

58:37

1:29:00

1:29:08

8:54

 

35.

136

ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ

1980

M

Α40-49

58:36

1:29:01

1:29:09

8:54

Ανεξάρτητος

36.

194

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

2004

M

Α<29

58:35

1:29:00

1:29:09

8:54

 

37.

164

ΞΕΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

1977

M

Α40-49

1:00:21

1:29:36

1:29:40

8:57

 

38.

215

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1972

M

Α50-59

1:00:23

1:29:54

1:29:59

8:59

Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

39.

150

ΜΗΤΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

1983

F

Γ35-49

58:54

1:30:50

1:30:54

9:05

Outdoor Trainers

40.

198

ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

2008

M

Α<29

1:00:06

1:31:43

1:31:46

9:10

Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ

41.

128

ΚΑΤΡΉΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ

1960

M

Α60+

1:02:15

1:32:25

1:32:35

9:15

Ορειβατικός σύλλογος Χαλκίδας

42.

162

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

1982

M

Α40-49

1:04:02

1:32:27

1:32:39

9:15

 

43.

204

ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

1979

F

Γ35-49

1:06:19

1:36:22

1:36:29

9:38

Βοιωτοι ημεροδρομοι

44.

105

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

1950

M

Α60+

1:05:12

1:37:16

1:37:26

9:44

 

45.

211

ΤΣΟΥΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

1987

M

Α30-39

1:09:04

1:38:50

1:38:57

9:53

 

 

46.

315

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1968

M

Α50-59

1:06:34

1:39:03

1:39:06

9:54

Σεβας

47.

142

ΛΕΦΑΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ

1986

M

Α30-39

1:05:43

1:39:47

1:39:54

9:59

 

48.

186

ΤΑΧΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

1981

M

Α40-49

1:06:49

1:40:54

1:41:08

10:06

 

49.

165

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ

1973

M

Α40-49

1:04:00

1:40:57

1:41:13

10:07

 

50.

168

ΠΟΤΑΚΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1984

M

Α30-39

1:05:41

1:41:08

1:41:15

10:07

 

51.

166

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ

1975

F

Γ35-49

1:08:52

1:41:29

1:41:34

10:09

Βοιωτοι Ημεροδρομοι

52.

111

ΒΟΓΙΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

1984

F

Γ35-49

1:05:50

1:41:40

1:41:45

10:10

 

53.

191

ΦΟΥΣΙΑΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

1985

M

Α30-39

1:09:27

1:42:20

1:42:29

10:14

 

54.

133

ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1965

M

Α50-59

1:06:21

1:42:33

1:42:38

10:15

 

55.

216

ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1985

M

Α30-39

1:09:36

1:42:24

1:42:40

10:15

 

56.

217

ΜΠΑΜΠΑΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1987

M

Α30-39

1:09:37

1:42:25

1:42:40

10:15

 

57.

106

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΚΗΣ

1970

M

Α50-59

1:07:04

1:42:41

1:42:46

10:16

 

58.

104

ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ

1968

M

Α50-59

1:09:30

1:42:48

1:42:56

10:17

Βοιωτοι Ημεροδρομοι

59.

385

ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1976

M

Α40-49

1:08:47

1:44:54

1:45:08

10:30

ΤΡΑΧΙΝΑ

60.

102

ΑΓΓΕΛΉΣ ΆΓΓΕΛΟΣ

1970

M

Α50-59

1:10:42

1:45:33

1:45:38

10:33

Dream Team Ζελίου

61.

118

ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ

1991

F

Γ20-34

1:07:59

1:46:48

1:46:56

10:41

 

62.

149

ΜΗΛΌΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ

1980

M

Α40-49

 

1:47:49

1:47:49

10:46

 

63.

392

ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

1947

M

Α60+

1:14:11

1:48:35

1:48:43

10:52

 

64.

140

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1962

F

Γ50+

1:13:30

1:48:42

1:48:48

10:52

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

65.

177

ΣΠΊΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ

1971

F

Γ50+

1:13:41

1:49:48

1:49:52

10:59

 

66.

167

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

1957

M

Α60+

1:13:42

1:49:49

1:49:53

10:59

 

67.

114

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1979

M

Α40-49

1:14:34

1:50:30

1:50:43

11:04

 

68.

112

ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1964

M

Α50-59

1:14:27

1:50:54

1:51:04

11:06

Εύβοια trail runners

69.

340

ΚΟΥΛΟΥΒΑΚΟΥ ΒΙΚΥ

1974

F

Γ35-49

1:13:53

1:52:20

1:52:28

11:14

 

70.

344

ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1958

M

Α60+

1:13:52

1:52:23

1:52:30

11:14

ATHINAIOI DROMEIS

71.

180

ΣΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2008

M

Α<29

1:09:53

1:54:19

1:54:23

11:26

Παλαιοχώρι Δωριέων Running Team

72.

110

ΒΕΚΙΛΗ ΕΜΥ

1982

F

Γ35-49

1:19:24

1:56:45

1:56:49

11:40

Pathfinders running team

73.

147

ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

1965

F

Γ50+

1:15:43

1:58:57

1:59:03

11:54

 

74.

119

ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ

1971

F

Γ50+

1:14:42

1:59:00

1:59:03

11:54

GL Creations

75.

109

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1967

M

Α50-59

1:14:42

1:59:00

1:59:04

11:54

Τρλεχω για το Αρκαλοχώρι

76.

343

ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1965

M

Α50-59

1:15:34

1:58:56

1:59:05

11:54

 

77.

137

ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΑΣ ΣΠΎΡΟΣ

1956

M

Α60+

 

2:00:14

2:00:14

12:01

 

78.

192

ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

1981

M

Α40-49

1:19:06

2:01:08

2:01:16

12:07

 

79.

161

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ

1985

M

Α30-39

1:23:39

2:02:04

2:02:12

12:13

 

80.

190

ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ

1954

F

Γ50+

1:19:00

2:02:05

2:02:13

12:13

 

81.

203

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

1996

F

Γ20-34

1:23:38

2:03:09

2:03:18

12:19

 

82.

365

ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΕΥΗ

1979

F

Γ35-49

1:23:31

2:03:32

2:03:45

12:22

 

83.

301

GONG JIANPING

1957

F

Γ50+

1:25:38

2:12:44

2:12:53

13:17

Skywomen running team

84.

187

ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

1995

F

Γ20-34

1:25:40

2:12:44

2:12:53

13:17

 

85.

193

ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ

1969

F

Γ50+

1:26:17

2:14:53

2:15:05

13:30

 

86.

213

ΜΥΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1976

M

Α40-49

1:27:12

2:17:02

2:17:18

13:43

 

87.

107

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1976

F

Γ35-49

1:27:16

2:17:05

2:17:18

13:43

 

DNF

176

ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΆΚΗΣ

1950

M

Α60+

 

1:59:47

1:59:50

11:58

 

GoogleMaps

About us

Τοπικό Διαμέρισμα Παλαιοχώρι Δωριέων

Φθιώτιδα ΤΚ 33057

Δήμος Αμφίκλειας Ελάτειας

Email: neuropolisrace@gmail.com

www.neuropolisrace.gr

www.palaiohori-dorieon.gr

 

Social Media

To Neuropolis Mountain Race στα Social Media